top of page
Przycinanie liści

Rośliny i nie tylko...

Nasz fach to przede wszystkim produkcja roślin. Lecz by sprostać wymaganiom Naszych Klientów idziemy krok dalej, nasza współpraca z Państwem nie kończy się na sprzedaży. Chcąc czuć się pewnie w kwestii pielęgnacji swojego OGRODU, Nasi Goście pozostają z nami w stałym kontakcie. Służymy profesjonalnym doradztwem w aspekcie odpowiedniego doboru roślin, systemów nawadniających i nawożenia. Jeżeli w ogrodzie pojawi się nieproszony gość w postaci szkodnika- również staramy się pomóc by ratować rośliny przed atakiem tych nieproszonych gości.

Spis roślin lisciastych i iglastych

W załączniku znajdą Państwo listę roślin produkowanych w Naszej Szkółce. Dysponujemy szerokim asortymentem roślin iglastych, liściastych i owocowych.

Nawożenie roślin

Jeść musimy- powie Ci to każda roślina. Co, jak, kiedy i ile- powiemy Państwu My.

Nawadnianie ogrodów

Życie bez wody jest niemożliwe. To samo tyczy się roślin, jeżeli nie zapewnimy im odpowiedniej ilości wody zaczną one zamierać.

Pielęgnacja roślin

Woda i nawóz to podstawa, lecz istnieje szereg innych bardzo ważnych zabiegów, dzięki którym Państwa rośliny będą wyglądały olśniewająco. Dla wielu z Nas Ogród to drugi Dom, w okresie letnim spędzamy w nim mnóstwo czasu i chcemy czuć się w nim komfortowo- zadbamy o to by spełnić to pragnienie.

Co mówią Nasi Klienci

Natalia, 

Lubię tu przyjeżdżać, mimo że chce tylko pooglądać i pospacerować po szkółce, ciężko oprzeć się pokusie przed zakupem nawet najmniejszej rośliny. Polecam

bottom of page